МЕТОД ЕКСТРАКЦІЇ

Коли ми говоримо, що здоров'я походить від рослин, ми маємо на увазі, що рослини містять багато природніх речовин, корисних для людського організму.

Рослини потребують постійного захисту від негоди, забруднення, жаркого сонця або нестачі води і змушені адаптуватися до навколишнього середовища. Саме тому вони містять речовини з корисними властивостями (створені природою протягом тривалого процесу самозахисту), які відомі і використовуються з давніх часів. Однак ці речовини часто знаходяться в клітинних стінках рослини, а їх повне вилучення з використанням традиційних методів завжди здавалося неможливим.

Сьогодні, завдяки нашій технології гідроензимної екстракції ( «E.I.E.» від італійського терміну: Estrazione IdroEnzimatica), використовуючи цілий ряд послідовних ферментативних процесів, ми можемо отримувати на молекулярному рівні всі макроструктури, які розщеплюються в стінці рослини, у тому числі полісахариди і білки.

В результаті ми отримуємо екстракт, що містить 100% фітохімічних рослинних речовин у формі, яка є біодоступною для організму, і це все без будь-якого використання алкоголю при виробництві.

Окрім цього, цей революційний метод не потребує шкідливих розчинників, що зазвичай використовуються при класичних методах екстракції. Таким чином, ми отримуємо кінцеві продукти, які безпечні як для здоров'я людини, так і для навколишнього середовища.

Зворотній звязок

Для отримання додаткової інформації про наші продукти, будь ласка, заповніть форму нижче!