Про Нас

Природа завжди пропонувала нам те, що потрібно, для хорошого самопочуття. Саме тому компанія ADAMÀH присвятила себе вивченню корисних властивостей рослин з вражаючими результатами.

Ми - команда професіоналів і дослідників, чия мета - зробити все можливе для поліпшення здоров'я і благополуччя людей. Ми вивчаємо і створюємо інноваційні якісні продукти, які народилися з нашої пристрасті до життя рослин і засновані на ферментативній екстракції (EIE для італійського терміна: Estrazione IdroEnzimatica), тому що природні молекули рослин завжди виявлялися найбільш ефективними в підтримці стану благополуччя.

Таким чином, ми змогли запропонувати унікальні і революційні продукти, вироблені за роки навчання в університетських лабораторіях і застосування ексклюзивної біотехнології. Це метод екстракції, який робить 100% рослинних фітохімічних речовин доступними для людського організму: екстраординарний результат, який ніколи, ніким ще не був досягнутий.

Наша Місія

leaflet

Дослідження, здоров'я та благополуччя - наша місія. І ми проводимо постійний пошук і навчання, щоб дізнатися більше про ботанічні науки, що застосовуються як до людей, так і до тварин.

Щоденне благополуччя є основою хорошої якості життя, але не менш важливо піклуватися про своє здоров'я, день за днем, природнім шляхом.

Наша мета завжди полягала в тому, щоб пропонувати натуральні продукти, які дійсно можуть допомогти людям і які виробляються в умовах збереження природних ресурсів. Ось чому наші E.I.E. екстракти не містять розчинників, що використовуються в інших процесах виробництв, а наші кінцеві продукти завжди піддаються ретельному контролю для забезпечення їх максимальних хіміко-фізичних властивостей.

У що ми віримо

heart

Ми вважаємо, що здоров'я є універсальним правом, так само, як ми вважаємо, що повага до природи є універсальним обов'язком.

Ось чому наш процес E.I.E. гідроензимної єкстракції не використовує шкідливі розчинники, тому що ми дбаємо про навколишнє середовище і про здоров’я людей, які використовують наші продукти.

Ми переконані, що партнерство може бути вигідним для всіх сторін, оскільки воно допомагає поширювати інформацію та створює канали для розповсюдження продуктів, охоплюючи тих, хто в них потребує, або тих, кому просто цікаво знайти нові рішення для міцного здоров'я та благополуччя. Саме тому ми працюємо разом з лікарями, натуропатами, дієтологами, фармацевтами, травниками і іншими фахівцями в цьому секторі.

Ми також хочемо поділитися нашим «ноу-хау» і нашими відкриттями за межами нашої країни, щоб надати кожному доступ до продуктів, які можуть поліпшити їх якість життя здоровим і природним шляхом.

І, нарешті, етика та професіоналізм - це наші слова: ми завжди були переконані, що ділові питання не можуть мати пріоритет над розумними принципами і не можуть бути єдиною метою нашого виробництва. Весь персонал розділяє ці цінності і прагне донести їх до зростаючого числа людей, за межами самої компанії.

Наш Досвід

10
Років досвіду
42
Моно лікарських рослин
100
% органічний метод екстракції

Зворотній звязок

Для отримання додаткової інформації про наші продукти, будь ласка, заповніть форму нижче!