e.i.e.-coliref

E.I.E. COLIREF

Харчова добавка

Гідроензимний єкстракт

  • Розмір: 50 мл
  • Склад: рослинний гліцерин, вода, E.I.E. Чорнобривці (Calendula officinalis), E.I.E. Картопля (Solanum tuberosum), E.I.E. Фенхель (Foeniculum vulgare), E.I.E. Імбир (Zingiber officinale), E.I.E. Грецький горіх (Juglas regia), E.I.E. Лавандер (lavandula officinale). Регулятор кислотності: лимонна кислота.

E.I.E. COLIREF, завдяки рослинним діючим інгредієнтам використовується для фізіологічного контролю кислотності в шлунку.

Гідроензимна екстракція дає високо біологічно доступні (тобто легко засвоюючі) рослинні екстракти, які містять як активні інгредієнти, так і додаткові молекули (весь фітокомплекс) для повного синергічного ефекту. Гідроензимна екстракція - це унікальний запатентований процес, який не використовує хімічних розчинників.

Спосіб використання

"15 крапель розчиняють у воді або іншому напої 2 - 3 рази на день. Перед вживанням збовтати."

Застереження

Зберігати в недоступному для дітей місці. Добавки не є заміною здорового і збалансованого харчування та здорового способу життя. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Надмірне споживання може привести до проносних ефектів. Після використання щільно закрийте і зберігайте в прохолодному місці, далеко від джерел тепла і прямих сонячних променів.

Related Products